Відгуки про компанію КОМБЕЗ - магазини якісного спецодягу та засобів захисту
Світлана Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відповідає опису, продавця рекомендую
Коментар продавця
Світлано, велике спасибі за довіру та рекомендації! ⭐ Нам приємно, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням.
Сергей Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за довіру та чудовий відгук! 💙 Ваша підтримка надихає нас працювати ще краще.
Марина Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Марина дякуємо вам за відгук та 5⭐ Нам дуже приємно отримувати таку високу оцінку. Нехай покупки у нас завжди тішать вас!
Олександр Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Беру постоянно,Всегда на связи и в наличии,100%
Коментар продавця
Олександре, дякуєма за ваш відгук! 🙏 Цінуємо вашу постійність та довіру - такі клієнти, як ви, надихають нас працювати краще щодня.
Тетяна С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила через пром оплату і ще оформила безкоштовну доставку для своїх. І що далі, приходжу на нп а там і доставка платна і за товар плати і комісія за накладений платіж. Можливо я щось неправильно оформила, вибачайте. І взуття не дуже якщо чесно, це чисто моя думка.
Товар відповідає опису, продавця рекомендую
Світлано, велике спасибі за довіру та рекомендації! ⭐ Нам приємно, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням.
Дякуємо вам за довіру та чудовий відгук! 💙 Ваша підтримка надихає нас працювати ще краще.
Марина дякуємо вам за відгук та 5⭐ Нам дуже приємно отримувати таку високу оцінку. Нехай покупки у нас завжди тішать вас!
Беру постоянно,Всегда на связи и в наличии,100%
Олександре, дякуєма за ваш відгук! 🙏 Цінуємо вашу постійність та довіру - такі клієнти, як ви, надихають нас працювати краще щодня.
Замовила через пром оплату і ще оформила безкоштовну доставку для своїх. І що далі, приходжу на нп а там і доставка платна і за товар плати і комісія за накладений платіж. Можливо я щось неправильно оформила, вибачайте.
І взуття не дуже якщо чесно, це чисто моя думка.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо :-)
Щиро дякуємо!